Team Schedules - Boys Under 15 Div 2
       


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A7 : FWFC B05 Blue3333333313330034 36  50 
 A2 : PacNW B05 Blue B3333330310301329 24  45 
 A1 : Eastside FC B05 Red A0133330330330328 20  44 
 A8 : Timbers North FC 05B Red0301033133013324 15  41 
 A3 : Crossfire Premier B05 C1003333000033019 0  28 
 A5 : Crossfire Yakima B05 Black0000000313031314 -22  18 
 A9 : Whatcom FC Ra - B05 Gold3033000000030012 -28  18 
 A4 : Kitsap Alliance FC - B05 A3000003300000312 -30  19 
 A6 : Seattle United B05 Tango B030001001130009 -15  20 

Bracket - Friday, September 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223971  Preston Park  06:00 PM  2 A1 vs A2Eastside FC B05 Red A 1 vs.PacNW B05 Blue B3

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223973  Lake City High School  02:00 PM  1 A8 vs A4Timbers North FC 05B Red 0 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A1
 223974  Celebration Park  04:00 PM  8 A7 vs A5FWFC B05 Blue 6 vs.Crossfire Yakima B05 Black0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223975  Grasslawn Park  10:00 AM  GL2 A3 vs A1Crossfire Premier B05 C 2 vs.Eastside FC B05 Red A2
 223976  Central Kitsap High School  02:30 PM  1 A4 vs A9Kitsap Alliance FC - B05 A 2 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold3
 223978  Shorecrest HS  06:15 PM  1 A6 vs A7Seattle United B05 Tango B 0 vs.FWFC B05 Blue5
 223977  WPFC Soccer Complex  06:30 PM  3 A5 vs A8Crossfire Yakima B05 Black 0 vs.Timbers North FC 05B Red3

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223989  Shorecrest HS  11:15 AM  1 A6 vs A9Seattle United B05 Tango B 4 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold1
 223980  Starfire Complex  01:00 PM  2 A2 vs A4PacNW B05 Blue B 4 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A3
 223979  Bellevue College  03:00 PM  1 A1 vs A5Eastside FC B05 Red A 9 vs.Crossfire Yakima B05 Black0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224000  Washington Park  04:00 PM  1 A6 vs A2Seattle United B05 Tango B 1 vs.PacNW B05 Blue B2

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223983  Preston Park  11:00 AM  1 A1 vs A4Eastside FC B05 Red A 8 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A3
 223985  Phillips 66 Soccer Park  12:00 PM  1 A9 vs A5Whatcom FC Ra - B05 Gold 2 vs.Crossfire Yakima B05 Black1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224020  Phillips 66 Soccer Park  09:00 AM  01 A3 vs A9Crossfire Premier B05 C 2 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold3

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223988  Integrity Stadium  10:00 AM  STDM A4 vs A2Kitsap Alliance FC - B05 A 1 vs.PacNW B05 Blue B8
 224009  Sacajawea Middle School  06:00 PM  1 A7 vs A3FWFC B05 Blue 4 vs.Crossfire Premier B05 C1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223993  Marymoor Park  01:00 PM  2 A3 vs A4Crossfire Premier B05 C 1 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A0
 223991  Preston Park  03:00 PM  1 A1 vs A6Eastside FC B05 Red A 5 vs.Seattle United B05 Tango B0

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223992  Starfire Sports Complex  03:00 PM  2 A2 vs A5PacNW B05 Blue B 7 vs.Crossfire Yakima B05 Black1
 223995  Addams (Summit)  04:00 PM  1 EW A6 vs A1Seattle United B05 Tango B 0 vs.Eastside FC B05 Red A4
 223998  Decatur High School  04:00 PM  1 A7 vs A9FWFC B05 Blue 4 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold1

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224008  Canfield West  02:00 PM  1 A8 vs A2Timbers North FC 05B Red 1 vs.PacNW B05 Blue B3

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224001  WPFC Soccer Complex  11:00 AM  4 A5 vs A3Crossfire Yakima B05 Black 0 vs.Crossfire Premier B05 C3
 223999  Todd Beamer  01:00 PM  1 A7 vs A1FWFC B05 Blue 3 vs.Eastside FC B05 Red A1
 223986  Canfield West  02:00 PM  1 A8 vs A6Timbers North FC 05B Red 1 vs.Seattle United B05 Tango B1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223972  Phillips 66 Soccer Park  04:00 PM  01 A9 vs A3Whatcom FC Ra - B05 Gold 3 vs.Crossfire Premier B05 C5

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224006  Integrity Stadium  10:00 AM  STDM A4 vs A5Kitsap Alliance FC - B05 A 2 vs.Crossfire Yakima B05 Black1
 224003  Canfield West  12:00 PM  1 A8 vs A1Timbers North FC 05B Red 1 vs.Eastside FC B05 Red A2
 223994  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  02 A9 vs A7Whatcom FC Ra - B05 Gold 0 vs.FWFC B05 Blue4
 224005  Marymoor Park  05:00 PM  3 A3 vs A6Crossfire Premier B05 C 1 vs.Seattle United B05 Tango B0

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223996  Sozo Sports Complex  12:00 PM  8 A5 vs A2Crossfire Yakima B05 Black 4 vs.PacNW B05 Blue B3
 224007  Preston Park  02:30 PM  1 A1 vs A9Eastside FC B05 Red A 5 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold2
 224010  Genesee Park and Playfield  04:15 PM  Low A6 vs A4Seattle United B05 Tango B 0 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224014  Sozo Sports Complex  12:00 PM  8 A5 vs A6Crossfire Yakima B05 Black 2 vs.Seattle United B05 Tango B2
 224011  Phillips 66 Soccer Park  12:00 PM  01 A9 vs A2Whatcom FC Ra - B05 Gold 0 vs.PacNW B05 Blue B3
 224012  Marymoor Park  04:00 PM  4 A3 vs A8Crossfire Premier B05 C 2 vs.Timbers North FC 05B Red4

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224015  Bellevue College  09:00 AM  1 A1 vs A7Eastside FC B05 Red A 0 vs.FWFC B05 Blue2
 224018  Phillips 66 Soccer Park  11:00 AM  01 A9 vs A8Whatcom FC Ra - B05 Gold 1 vs.Timbers North FC 05B Red4
 224016  Starfire Complex  02:00 PM  2 A2 vs A6PacNW B05 Blue B 2 vs.Seattle United B05 Tango B2
 224017  Redmond High School  03:00 PM  A A3 vs A5Crossfire Premier B05 C 0 vs.Crossfire Yakima B05 Black2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224004  Starfire Sports Complex  09:00 AM  2 A2 vs A7PacNW B05 Blue B 0 vs.FWFC B05 Blue1
 223981  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  01 A9 vs A6Whatcom FC Ra - B05 Gold 0 vs.Seattle United B05 Tango B2

Bracket - Monday, November 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224024  Phillips 66 Soccer Park  01:00 PM  01 A9 vs A4Whatcom FC Ra - B05 Gold 1 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 223982  Real Life Church  10:00 AM  1 A8 vs A7Timbers North FC 05B Red 3 vs.FWFC B05 Blue3
 224002  Real Life Church  02:00 PM  1 A8 vs A9Timbers North FC 05B Red 8 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold0
 223984  Starfire Sports Complex  03:00 PM  5 A2 vs A3PacNW B05 Blue B 4 vs.Crossfire Premier B05 C0

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224023  Preston Park  11:00 AM  1 A1 vs A3Eastside FC B05 Red A 1 vs.Crossfire Premier B05 C0
 224026  Decatur High School  11:00 AM  1 A7 vs A6FWFC B05 Blue 3 vs.Seattle United B05 Tango B2
 224025  Real Life Church  02:00 PM  1 A8 vs A5Timbers North FC 05B Red 2 vs.Crossfire Yakima B05 Black0

Bracket - Saturday, November 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224019  Valley RidgePark  12:30 PM  4 A2 vs A1PacNW B05 Blue B 2 vs.Eastside FC B05 Red A3
 223990  Sacajawea Middle School  03:00 PM  1 A7 vs A8FWFC B05 Blue 7 vs.Timbers North FC 05B Red2
 223997  Central Kitsap High School  05:00 PM  1 A4 vs A3Kitsap Alliance FC - B05 A 0 vs.Crossfire Premier B05 C6

Bracket - Sunday, November 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224029  Starfire Sports Complex  11:00 AM  1 A2 vs A8PacNW B05 Blue B 2 vs.Timbers North FC 05B Red2
 223987  Sozo Sports Complex  12:00 PM  8 A5 vs A1Crossfire Yakima B05 Black 5 vs.Eastside FC B05 Red A0
 224028  Sacajawea Middle School  04:00 PM  1 A7 vs A4FWFC B05 Blue 8 vs.Kitsap Alliance FC - B05 A2

Bracket - Saturday, December 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224027  Shoreline Center  09:00 AM  A A6 vs A3Seattle United B05 Tango B 3 vs.Crossfire Premier B05 C4
 224022  Sozo Sports Complex  12:00 PM  1 A5 vs A7Crossfire Yakima B05 Black 0F vs.FWFC B05 Blue
Forfeited Game
0
 224021  Central Kitsap Middle School  06:00 PM  1 A4 vs A8Kitsap Alliance FC - B05 A 1 vs.Timbers North FC 05B Red6

Bracket - Sunday, December 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224033  Shorewood  10:00 AM  1 A6 vs A8Seattle United B05 Tango B 3 vs.Timbers North FC 05B Red4
 224032  Sozo Sports Complex  01:00 PM  8 A5 vs A9Crossfire Yakima B05 Black 2 vs.Whatcom FC Ra - B05 Gold1
 224030  Central Kitsap High School  02:00 PM  1 A4 vs A1Kitsap Alliance FC - B05 A 1 vs.Eastside FC B05 Red A3
 224031  Redmond High School  06:00 PM  HS A3 vs A2Crossfire Premier B05 C 1 vs.PacNW B05 Blue B2

Bracket - Sunday, December 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 224013  Central Kitsap High School  12:00 PM  1 A4 vs A7Kitsap Alliance FC - B05 A 2 vs.FWFC B05 Blue0