Team Schedules - Boys Under 12 Div 6 9Aside
       


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A3 : Northwest United - BU12 Red033330 33331 333333 43 49  61 
 A6 : Whatcom FC Ra - B08 White33 0333003330003330336 15  43 
 A5 : Snohomish United B08 Red33 33333330313 001  35 15  34 
 A1 : PacNW B08 Gold D303003 300313133031030 2  32 
 A4 : Sound FC B08 D0000003000300030103013 -28  21 
 A2 : Harbor Premier B08 White B000000000000 001 00 1 -53  10 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221348  Starfire Sports Complex  12:30 PM  4B A1 vs A2PacNW B08 Gold D 2 vs.Harbor Premier B08 White B1
 221350  TBD   --    --  A6 vs A4Whatcom FC Ra - B08 White 4 vs.Sound FC B08 D0
 221349  60 Acres  01:30 PM  22 B A5 vs A3Snohomish United B08 Red 2 vs.Northwest United - BU12 Red1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221352  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  5 A6 vs A2Whatcom FC Ra - B08 White 3 vs.Harbor Premier B08 White B2
 221351  Skagit Valley Community College  05:00 PM  2 A3 vs A1Northwest United - BU12 Red 8 vs.PacNW B08 Gold D0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221353  Woodinville Sports Field  09:30 AM  5 A4 vs A5Sound FC B08 D 0 vs.Snohomish United B08 Red5

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221355  Goodman MS  10:30 AM  Low A2 vs A3Harbor Premier B08 White B 2 vs.Northwest United - BU12 Red8
 221356  TBD   --    --  A6 vs A5Whatcom FC Ra - B08 White   vs.Snohomish United B08 Red 
 221354  Starfire Complex  01:15 PM  3 A1 vs A4PacNW B08 Gold D 4 vs.Sound FC B08 D2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221357  60 Acres  04:00 PM  22 A A5 vs A1Snohomish United B08 Red 2 vs.PacNW B08 Gold D1
 221359  Skagit Valley Community College  05:00 PM  1 A3 vs A6Northwest United - BU12 Red 2 vs.Whatcom FC Ra - B08 White1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221362  Skagit Valley Community College  11:00 AM  1 A3 vs A4Northwest United - BU12 Red 3 vs.Sound FC B08 D1
 221360  Starfire Sports Complex  01:45 PM  1 A1 vs A6PacNW B08 Gold D 0 vs.Whatcom FC Ra - B08 White1
 221361  Gig Harbor High School  05:00 PM  2 A2 vs A5Harbor Premier B08 White B 0 vs.Snohomish United B08 Red4

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221364  Skagit River Park  09:00 AM  10 A3 vs A5Northwest United - BU12 Red 1 vs.Snohomish United B08 Red2
 221363  Harbor Ridge Middle School  11:15 AM  MS A2 vs A1Harbor Premier B08 White B 0 vs.PacNW B08 Gold D4
 221365  Woodinville Sports Field  02:00 PM  6 A4 vs A6Sound FC B08 D 0 vs.Whatcom FC Ra - B08 White3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221368  Juanita High School  12:00 PM  HS A5 vs A4Snohomish United B08 Red 3 vs.Sound FC B08 D2
 221366  TBD   --    --  A1 vs A3PacNW B08 Gold D   vs.Northwest United - BU12 Red 
 221367  Gig Harbor High School  02:45 PM  2 A2 vs A6Harbor Premier B08 White B 0 vs.Whatcom FC Ra - B08 White5

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221358  Ballinger Playfield  04:30 PM  BP A4 vs A2Sound FC B08 D 1 vs.Harbor Premier B08 White B0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221369  Ballinger Playfield  01:30 PM  BP A4 vs A1Sound FC B08 D 1 vs.PacNW B08 Gold D2
 221370  Skagit River Park  03:00 PM  10 A3 vs A2Northwest United - BU12 Red 8 vs.Harbor Premier B08 White B0
 221371  Marymoor Park  04:00 PM  2 A5 vs A6Snohomish United B08 Red 1 vs.Whatcom FC Ra - B08 White0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221374  Phillips 66 Soccer Park  09:00 AM  02 A6 vs A3Whatcom FC Ra - B08 White 0 vs.Northwest United - BU12 Red3
 221372  Starfire Complex  02:00 PM  4 A1 vs A5PacNW B08 Gold D 0 vs.Snohomish United B08 Red2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221375  TBD   --    --  A6 vs A1Whatcom FC Ra - B08 White 3 vs.PacNW B08 Gold D1
 221377  Woodinville Sports Field  02:00 PM  5 A4 vs A3Sound FC B08 D 1 vs.Northwest United - BU12 Red2
 221376  Redmond High School  05:00 PM  HS A5 vs A2Snohomish United B08 Red 2 vs.Harbor Premier B08 White B1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221378  Starfire Sports Complex  12:15 PM  4 A1 vs A2PacNW B08 Gold D 2 vs.Harbor Premier B08 White B0
 221379  Marymoor Park  02:00 PM  3 A5 vs A3Snohomish United B08 Red 1 vs.Northwest United - BU12 Red2
 221380  Phillips 66 Soccer Park  04:00 PM  1 A6 vs A4Whatcom FC Ra - B08 White 4 vs.Sound FC B08 D2

Bracket - Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221373  Gig Harbor High School  03:30 PM  2 A2 vs A4Harbor Premier B08 White B 1 vs.Sound FC B08 D2

Bracket - Saturday, November 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221383  Woodinville Sports Field  09:30 AM  5 A4 vs A5Sound FC B08 D 1 vs.Snohomish United B08 Red4
 221382  Phillips 66 Soccer Park  11:30 AM  02 A6 vs A2Whatcom FC Ra - B08 White 4 vs.Harbor Premier B08 White B0
 221381  Skagit Valley Community College  01:00 PM  2 A3 vs A1Northwest United - BU12 Red 0 vs.PacNW B08 Gold D0

Bracket - Saturday, January 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221384  Starfire Complex  09:00 AM  10 A1 vs A4PacNW B08 Gold D 1 vs.Sound FC B08 D0
 221385  Gig Harbor High School  12:00 PM  2 A2 vs A3Harbor Premier B08 White B   vs.Northwest United - BU12 Red 

Bracket - Saturday, January 11, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221389  Skagit Valley Community College  09:00 AM  1 A3 vs A6Northwest United - BU12 Red 5 vs.Whatcom FC Ra - B08 White0

Bracket - Saturday, January 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221387  Snohomish High School  09:00 AM  1 A5 vs A1Snohomish United B08 Red 2 vs.PacNW B08 Gold D2

Bracket - Saturday, January 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221390  Starfire Complex  11:30 AM  10 A1 vs A6PacNW B08 Gold D 5 vs.Whatcom FC Ra - B08 White1
 221392  Skagit Valley Community College  01:00 PM  1 A3 vs A4Northwest United - BU12 Red 4 vs.Sound FC B08 D1

Bracket - Saturday, February 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221393  Harbor Ridge Middle School  09:30 AM  MS A2 vs A1Harbor Premier B08 White B 0 vs.PacNW B08 Gold D2
 221395  Woodinville Sports Field  01:30 PM  1 A4 vs A6Sound FC B08 D 2 vs.Whatcom FC Ra - B08 White0

Bracket - Saturday, February 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221398  Snohomish High School  05:30 AM  1 A5 vs A4Snohomish United B08 Red 2 vs.Sound FC B08 D1
 221396  Valley RidgePark  02:00 PM  3North A1 vs A3PacNW B08 Gold D 1 vs.Northwest United - BU12 Red3
 221397  Sehmel Homestead Park  02:30 PM  1-B A2 vs A6Harbor Premier B08 White B 0 vs.Whatcom FC Ra - B08 White7

Bracket - Sunday, February 09, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221388  Woodinville Sports Field  11:00 AM  6 A4 vs A2Sound FC B08 D 1 vs.Harbor Premier B08 White B1

Bracket - Sunday, February 16, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221391  Gig Harbor High School  11:15 AM  2 A2 vs A5Harbor Premier B08 White B   vs.Snohomish United B08 Red 

Bracket - Saturday, February 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221401  Snohomish High School  12:00 AM  Low A5 vs A6Snohomish United B08 Red 0 vs.Whatcom FC Ra - B08 White3
 221399  Woodinville Sports Field  12:30 PM  6 A4 vs A1Sound FC B08 D 0 vs.PacNW B08 Gold D2
 221400  Skagit Valley Community College  03:00 PM  2 A3 vs A2Northwest United - BU12 Red 5 vs.Harbor Premier B08 White B0

Bracket - Sunday, February 23, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221386  Phillips 66 Soccer Park  10:00 AM  02 A6 vs A5Whatcom FC Ra - B08 White 2 vs.Snohomish United B08 Red0

Bracket - Saturday, February 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221404  Phillips 66 Soccer Park  10:00 AM  01 A6 vs A3Whatcom FC Ra - B08 White 0 vs.Northwest United - BU12 Red4
 221403  Gig Harbor High School  10:45 AM  2 A2 vs A4Harbor Premier B08 White B 2 vs.Sound FC B08 D3
 221402  Starfire Sports Complex  03:00 PM  4A A1 vs A5PacNW B08 Gold D 2 vs.Snohomish United B08 Red2

Bracket - Sunday, March 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221405  Phillips 66 Soccer Park  11:30 AM  02 A6 vs A1Whatcom FC Ra - B08 White 2 vs.PacNW B08 Gold D1

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221406  Snohomish High School  12:00 AM  Low A5 vs A2Snohomish United B08 Red   vs.Harbor Premier B08 White B 
 221407  Woodinville Sports Field  03:45 PM  6 A4 vs A3Sound FC B08 D 0 vs.Northwest United - BU12 Red2

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 221394  Dike District Field  01:00 PM  1 A3 vs A5Northwest United - BU12 Red   vs.Snohomish United B08 Red